heading

GLOBAL TİCARET PARTNERİNİZ

SMW Capital, 9'dan fazla ülkede müşterilere hizmet vermektedir ve en iyi müşteri deneyimini sağlamak için İngilizce, Rusça, Türkçe ve Arapça dil desteği sunmaktadır. Bu finansal teknoloji endüstrisinin geleceğini şekillendirmek için çok çalışıyoruz.

GEÇMİŞİMİZ

SMW Capital 2018 yılında kuruldu. İnovasyonu ve dünya standartlarında Müşteri Hizmetleri ile dünyanın en iyi brokerleri arasında hızlı bir şekilde ilk sırada yer aldı. Şirket, aracılık, alternatif finans ve bankacılık çözümleri konusunda geniş deneyime sahip olan Global Kapital Group (ana firmamız)'un bilgi birikimine güvenmektedir.

HİKAYEMİZ

Kuruluşundan bu yana, SMW Capital, daha iyi bir deneyim sunmak için küresel deneyimini tüm dünyaya ulaştırmaya çalıştı. Şirketin başarısı iki benzersiz ve paha biçilmez varlığa dayanıyor: yenilikçi teknoloji ve vasıflı çalışanlar.

HEDEFİMİZ

Değişen müşteri ihtiyaçlarını mümkün olan en iyi hizmetle karşılamayı hedefliyoruz. Ticaret ortağınız olmanın büyük sorumluluğunun farkındayız ve beklentileri karşılamak için çok çalışıyoruz. Sürekli yenilik ve mükemmel müşteri hizmetleri bizim temel ilkemizdir.